Panovačnost? Říkej si tomu jak chceš

24. srpna 2009 v 22:29 | Anyffe |  Ze života
Přihlásím se na FB a vpravo dole na mě kouká čarvené políčko s jedničkou. Otevřivší upozornění hlásá, že moje kamarádka V. také okomentovala její fotku. Kouknu se tedy, cože to je za fotku a co k ní psala.

Vykoukla na mě jedna asi půl roku stará fotka u které bylo napsáno, že jsem ji fotila já. 3. dubna jsem napsala "kdo jinej by jí taky fotil, že?", nebo něco v tom smyslu, a dnes mi přišla odpověď, ať prý se moc nenaparuju.
Pro lepší pochopení - na fotce ležela V. na hromadě LPíček, vlasy rozhozené všude kolem. Výřez obličej-vlasy-LPíčka. Úprava stylem + kontrast, + kontrast, + kontrast. To obvinění mi tudíž přišlo celkem absurdní, já se přeci nenaparuji, že bych fotila fotku na které je všechno vidět jako když to vlastně ani vidět není. Kdybych ji aspoň i upravovala... ne prostě.
Fotila jsem to, řekla jsem to nahlas - lépe řečeno veřejně jsem to napsala- a myslela jsem to jako holý fakt. Tak to prostě je. Fotila jsem to já, nikdo jiný nefotí. Jiná možnost není. Ale to je přeci naparování se. Nebo myslíte, že není?

Za chvilku se na spodní liště objevila ještě jednou červená jednička. Tak schválně, říkám si, co mi na to asi odpověděla? Ale ono ne. Protentokrát to byla fotka sic ze stejné série, ale jiná. Na téhle V. ležela z profilu - byl jí vidět nos- a taktéž úprava stylem kontrast +. V popisu fotky byl úryvek nám oběma dobře známé písničky. Naše konverzace z 12. srpna končila mým vysmátým smajlíkem. (Keep smiling :D) Teď na mě začala V. útočit, ať jí prý zmenším nos. Na mé argumenty typu - upravovala jsi to ty; do toho ti přeci nemohu zasahovat - nebrala v potaz a odpovědí mi bylo - cituji - "jo budeš chci zmenšit nos a tečka :D douprav to akorát". Úplně jsem ji v duchu viděla, jak sedí za notebookem a mlátí tou svojí malou pěstičkou směrem k obrazovce. Přesně důkaz toho, že tady jde přeci o ní. Mou odpovědí bylo tedy jediné slovo s nadhozenou otázkou. Panovačnost?
Inu, nakonec si tomu mám prý říkat jak chci.

Pobavte se a berte s humorem ;D

mimochodem tohle je ten nos, kterej sem měla zmenšovat ↓

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama