Slečna Crumb v akci

13. září 2009 v 12:37 | Anyffe |  Grafika
Včerejší den proběhl ve znamení focení. V pátek jsme se to tiž nějak dostaly v naší konverzaci s Lucindou k úpravě fotek. Nakonec jsme se narychlo dohodly, že se sejdeme a vzešlo z toho asi 130 fotek. Docela slušný výkon myslím. Dostala jsem se k úpravě patnácti, které mi přišli takové 'nějaké'. Takže tady jsou, pokusím se ke každé připsat plnohodnotný komentář.

Ale cože z toho ještě? Dohadovaly jsme se, která z fotek je jaksi nej. Ať už jako hlavní na profil, nebo obecně. Tak pro zajímavost jsem odkaz na fotky poslala pár lidem, kteří byli zrovna online, ať se vyjádří, cože se jim z toho líbí nejvíc. Dostalo se mi pár reakcí ve smyslu 'nechceš mě taky fotit', což mě samozřejmě potěšilo, ale z toho problémů jak mravenců v mraveništi(spíš věcí okolo k zařizování, abych byla přesná). Vypadá to, že asi začnu fotit nejen holky, ale taky i kluky. Přiznám se, že se mi doteď nestalo, aby mi nějaký kluk řekl 'vyfoť mě', tak jsem byla mírně vykolejená, ale vlastně proč ne. Aspoň si někteří nebudou mít na co stěžovat.

A vypadá to, že možná i budu mít toho skéééjtááá pro ty mé umělecké účely, takže šťastná jako blecha. Ale pššt, tohle je zatím tajemství ;)

Na konci článku je anketa, která se vám líbí nejvíc, tak se prosím zapojte. Uvítám i případné komentáře PROČ se vám ta či ona fotka líbí. Foky jsou 'očíslované', když najedete myší na fotku, zobrazí se vám to, nemusíte tedy počítat.


Jedna z prvních fotek, kdy jsme se obě víceméně rozkoukávaly ve vzájemném vztahu fotoraf-model. Fotila jsem ji jak mi zrovna přišla pod ruku a v téhle části vzniklo nejvíce takových momentek. Ale pár zajímavých portrétů co by stáli za zmínku, rozhodně vzešlo. Zjistila jsem u toho, že je doslova závislá na mobilu :D Nebo možná na někom.

Prý 'sedni si ke mě'. Asi byste ani nevěřili, v jaké výšce to seděla. Těchhle pár fotek je z bývalých německých zahrad, takových jejich 'parků'. Všude hodně zdobených schodišť jako je tohle. Přijde mi to jako ideální prostředí. Tam, kde Lucinda zrovna sedí, bývávalo dříve asi zábradlí. Vrcholek schodiště asi 5 metrů nad zemí :D.

Tady jsem jí řekla, ať jde na takový čtvrtý, pátý schod. Stoupla si tam, a já jí milostivě mohla fotit nohy :D Nakonec jsme se shodli, že si má sednout. To by nebyl takový problém, dokud jsem po ní nechtěla, aby šla ještě o schod níž. Z mého pohledu na tom nebylo nic divného, ale ono tam bylo ostružiní. Což já jsem nevěděla. Takže chudák holka si sedla a nic neřekla.


Rododendron se tomuhle keři říká, myslím...? Tak moc se jí líbil, že dokonce přestala psát SMS :D ale ten mobil měla pořád. Tahle fotka mi přijde taková akorát na profil.

Tohle je taková polomomentka od místního kostela. Schválně jestli mají otevřeno. Mě osobně se srašně líbí, jak foukal vítr a jí to rozhodilo ty vlasy dozadu, co říkáte? Tahle je jedna z mých favoritek.

Stop! Má něco do sebe, ani nevím proč. Dostávají mě tam ty oči, a hlavně to tičko :D. Miluju trička s potiskama vzadu, takže je to asi jasný - druhá z mých favoritek :D

I dětské hřiště nakonec přišlo na řadu. Zjištění, že houpat se s jednou rukou je prý složité, mi přijde celkem absurdní vzhledem k tomu, že já sama se kolikrát nedržím vůbec. Ale se sádrou je to asi jiné.

Tahle je prý taková barevná, proto jí někteří fandili. A dívej se *ty víš kam*, je to totiž nakažlivé :D zjistila jsem na vlastní kůži, bohužel.

Uznávám, že trochu předimenzovaná, ale nemohla jsem si to odpustit. Názor, že strávit tu retušovací dobu kvalitním líčením by blo lepší, má něco do sebe. Ale tak třeba příště.

Tohle byl takovej pokus se stínama, jednou sem něco podobného viděla na dA (ano, přiznávám se. Kradla jsem nápad :D), tak jsem to chtěla zkusit. Nedopadlo to ale podle mých představ, takže úspěch se nekoná. Ale líbí se mi.

Taky jí ukradli půlku obličeje :D Původně mi šlo o to pozadí, to se ale nakonec nekonalo. Mimochodem, přijde vám něco divného na tom, že vám kamarádka v naštvanosti nadává a pak se omluví? mě tedy ne, ale co už.

Druhá stromová parková a zároveň můj poslední favorit. Na téhle fotce se Lucinda neusmívá, přijde mi taková jiná. Jestli je to jen a pouze tímhle, nebo je v tom i něco jiného...?

Nějakým zázrakem jsem ji donutila vlézt do příkopu a projít tou půlmetru širokou uličkou plnou pavouků a pavučin co nesnáší. Tedy ne že bych je já měla ráda. Takle vypadá 'slečna na konci tunelu'.

Tady mi dělala sice původně jen názorný model pro vysvětlení jednoho mého záměru, ale nakonec z toho vyšla celkem slušná fotka, řekla bych.

A na konec taky jednou vcelku ;) Tady mi přijde jako taková lady, kterou ale ona normálně vůbec není. I když myslím, že to není špatné. To je tou kabelkou, ne že bych někdy viděla opravdovou lady takto oblečenou, že?

Tyhle fotky jsem brala spíš jako takový 'fototest', abych ji měla okoukanou, získaly jsme společnou zkušenost, zvykly si na sebe a příště se třeba nechá využít pro nějaký můj 'projekt'.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 lea lea | Web | 13. září 2009 v 14:09 | Reagovat

11 12 a 14,z čehož 12 je uplně nejlepší jak jako fotka,tak jako profilovka :D

Už jsem na to čuměla i na DA,prostě super! :)

2 Kikulka Kikulka | Web | 14. září 2009 v 16:00 | Reagovat

To se tu někdo má, že umí pozovat.když mě někdo fotí dopadne to hrozně.Přímo katasrofálně.
Nedá se posoudit, která fotka je ta "nej".každá fotka má v sobě velké kouzlo, které se úplně liší od kouzel těch ostatních.Ale abych byla úplně upřímná líbí se mi hlavně první tři fotky a první dvě v tom tzv. tunelu.

3 Yadnee Yadnee | Web | 14. září 2009 v 19:36 | Reagovat

pěkné :) líbí sem i všechny,až budu mít více času třeba i napíšu,které nejvíc,ted nemam čas=D  Jinak jsi fakt rozená fotografka:)(můžu se zeptat(jako to dělám pomalu u všech=D)čím fotíš?až si totiž budu konečně vybírat svou zrcadlovku,chci si vybrat tu 'nejlepší':P)

4 Anyffe Anyffe | 14. září 2009 v 20:17 | Reagovat

[1]: lea: všimla jsem si, děkuji za názor

[2]: Kikulka: neboj, na začátku byla amatérka co fotila uplně všechno. Díky egoistické/narcistické?/ kamarádce jsem si začla všímat víc toho, okud kdo vypadá dobře, z které strany. A myslím, že pózovat není zas tak těžké. Pokud se model/ka sama nerealizuje, je to spíš o fotografovi. Aspoň tak to vidím ze svých nuzných zkušeností... a někdy možná ani nemusíš určit jednu 'nej', jen prostě... stačí dát na intuici, řekněme ;)

[3]: Yadnee: ojj mockrát děkuji. Já mám Nikon D60, ale pokud bych si mohla vybrat, D70 by byl lepší... ale to je zase o ceně. Rozdíl je jen v pár technických maličkostech. Přeju ať vybereš dobře ;)

5 Yadnee Yadnee | Web | 15. září 2009 v 17:20 | Reagovat

[4]: také jsem o něm přemýšlela,díky za tip :)

6 Yadnee Yadnee | Web | 15. září 2009 v 17:21 | Reagovat

9,14,6-mí favorité :)

7 Miselle Miselle | Web | 16. září 2009 v 15:39 | Reagovat

12, jednoznačně. Líbí se mi jak námět, modelka a světlo, to vše je dokonalé. Co jinému k tomu říct... jeslti někdy chce mít modelka profilovku, ať si vybere tuto.

8 MirkaCart MirkaCart | E-mail | Web | 26. července 2018 v 4:56 | Reagovat

Peels can help to escape from the greater part old deficiencies of the skin cover. Procedures efficient at any age, recommended for skin layer of any type. After non-traumatic exfoliation disappear small wrinkles, epidermis turns out young, smooth. Rehabilitation – 3 days. an Average peeling efficiently struggles wrinkles (expression, old, affects hardly noticeable scars, eliminates age spots.
Recovery – seven days. Deep peeling conducting in the beauty clinics. This is maximum effective operation, but requires long term adaptation – up to four weeks.
<a href=http://chemicalpeel.in/chemical-peel-procedure-what-is-the-right-order>chemical peel procedure</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama